Poważna wpadka krakowskiego PiS

Często zgłaszający różne zastrzeżenia co do uczciwości wyborów (także samorządowych) politycy Prawa i Sprawiedliwości zaliczyli poważną wpadkę w Krakowie, gdzie szczególnie zależy im na zwycięstwie sensacyjnego - bo podebranego Platformie Obywatelskiej - kandydata Marka Lasoty.

Glos polonii w usa
Głos Polonii w USA
22 września, 2014
Post thumbnail default dark

Jak ustaliła “Polska-Gazeta Krakowska”, zapomnieli w ustawowym terminie zgłosić swojego przedstawiciela do Wojewódzkiej Komisji Wyborczej.

“- To prawda. Sam jestem w szoku, że nikogo nie zgłosiliśmy. Nie wiem, co się stało. Może Adamczyk będzie wiedział coś więcej” – powiedział gazecie szef sztabu wyborczego PiS w Krakowie poseł Ryszard Terlecki.

“Wywołany do tablicy” szef małopolskiego sztabu poseł Andrzej Adamczyk był wyraźnie zakłopotany, rozmawiając przez telefon z dziennikarką “P-GK”.

“- Naprawdę?! Zaskoczyła mnie pani. Nasi koordynatorzy mieli to zrobić. Co mam pani powiedzieć? To chyba jakieś nasze niedopatrzenie…”

W takich sytuacjach mawia się: no comment.

Newsletter Dziennika Polonijnego

Zostaw pierwszy komentarz

Głos Polonii w USA – Beata

Głos Polonii w USA

New York, NY
  • Zweryfikowany
  • EN
    EN
  • PL
    PL
Profil firmy
Post
Filter