Mandat dla prezydenta Krakowa za palenie cygar

Jeden z prowadzących krytyczną wobec krakowskiego magistratu grupę na Facebooku internautów zgłosił do Straży Miejskiej, że prezydent podwawelskiego grodu profesor Jacek Majchrowski pali cygara w budynku publicznym, czyli w swoim gabinecie przy placu Wszystkich Świętych, który jest w dodatku miejscem zabytkowym - poinformował "Dziennik Polski".

File5e40ad7cec638author202002092010
Stanislaw Debicki
16 kwietnia, 2021
Mandat dla prezydenta krakowa za palenie cygar kat

Jak powiedział gazecie sam prezydent, mandat został już przez niego zapłacony.

Mógł on wynosić do 500 złotych. Nie wiadomo jednak jakiej wysokości karę otrzymał prof. Majchrowski, który słynie z upodobania do cygar najwyższej jakości.

“Tak się zdarza, że i prezydent Krakowa płaci mandaty. Po skardze na mnie, że zapaliłem w gabinecie cygaro, otrzymałem od straży miejskiej mandat. Cóż, stało się… Uprzedzając – czasem również używam brzydkich wyrazów” – napisał prof. Majchrowski na Facebooku.

Czy będą kolejne mandaty dla włodarza. Krakowa, w którym to mieście wszyscy są – jak widać na powyższym przykładzie – równi wobec prawa? 

Newsletter Dziennika Polonijnego

Zostaw pierwszy komentarz

Post
Filter