KONTAKT   I   REKLAMA   I   O NAS   I   NEWSLETTER   I   PRENUMERATA
Piątek, 19 kwietnia, 2024   I   03:47:45 PM EST   I   Alfa, Leonii, Tytusa

Nowy polonijny mistrz Ameryki - Polonia NY Soccer

04 sierpnia, 2014

Mecz finałowy, mimo że zakończył się wynikiem bezbramkowym, stał na wysokim poziomie, a wynik remisowy był sprawiedliwy. O zwycięstwie zadecydowała pasjonująca seria rzutów karnych.

FINAŁ
Olimpia - Polonia NY 0:0, karne 5:6

O 3 MIEJSCE
Wisła Garfield - Kozak Randolph 4:2

PÓŁFINAŁY
Polonia NY - Wisła 2:0

Drużyny Polonii NY i Wisły w minionych latach wielokrotnie grały ze sobą w decydującej fazie turnieju. Mecz pomiędzy dobrymi znajomymi stał na wysokim poziomie i był wyrównany. W ostatniej minucie pierwszej części Polonia NY objęła prowadzenie po celnym trafieniu Damiana Zubowskiego. W ostatnich minutach drugiej połowy na 2:0 podwyższył Yapi.

Olimpia Stamford - Kozak Sport Center 4:1

Drużyna Krzysztofa Kozaka już w pierwszych minutach meczu objęła prowadzenie. Olimpia szybko doprowadziła do remisu, a w końcówce I części z rzutu karnego podwyższyła na 2:1. Drużyna trenera Roberta Karwowskiego w drugiej części strzeliła jeszcze dwie bramki i pewnie awansowała do finału.