KONTAKT   I   REKLAMA   I   O NAS   I   NEWSLETTER   I   PRENUMERATA
Środa, 3 marca, 2021   I   07:16:26 AM EST   I   Kingi, Maryna, Tycjana

Reprezentant Polski Sebastian Mila na XXVIII Memoriale Kazimierza Deyny

28 sierpnia, 2018

Dziękujemy PSFCU, głównemu sonsorowi, której przedstawicieli nie zabrakło na naszym turnieju.

W niedzielę zakończył się XXVIII Memoriał Kazimierza Deyny który był też rozgrywany ku upamiętnieniu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę a rozgrywany był przez dwa dni w Serbskim Ośrodku White Eagle w Blairstown NJ.

Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach Open w niedzielę i Over 40 w sobotę, 12 drużyn zgłosiło się w obu kategoriach jedna drużyna nie dojechała i ostatecznie zobaczyliśmy 11 zespołów. To jedna z najmniejszych frekfencji ostatnich lat, nie dopisały też drużyny juniorów SC Vistuli, które miały wzić udział w turnieju a nie pojawiła się żadna.

Turniej zakończył się sukcesem klubu SC VISTULA Garfield która wygrała obie kategorie a także POLONII GWARDII NY, która w obu kategoriach zajęła 2 miejsca. W open na 3 miejscu była POLONIA Wallington a w Over 40 POLONEZ SC NY. GRATULUJEMY !!! Mimo tych czy innych mankamentów, pogoda dopisała a zawodnicy dali z siebie na boisku wszystko a turniej stał na dobrym poziomie i dostarczył wiele emocji do ostatniego gwizdka siędziego.

Od dwóch lat turniejowi patronuje Polski Związek Piłki Nożnej których przedstawicieli nie zabrakło na turnieju a gadżety które ze sobą przywiezli czieszyli naszych najmłodszych kibiców. Z ramienia PZPN na turnieju był Łukasz Wachowski a gościem honorowym 38-krotyny reprezentant Polski Sebastian Mila, w niedzielę swoją obecnością zaszczycił nas też Piotr Nowak którego przedstawiać chyba nie trzeba.

W sobotę do turnieju przystąpiła kat. Over 40, sześć drużyn zagrało każdy z każdym mecz i rewanż, SC Vistula Garfield czyli popularna Wisła Piotra Gołąbka broniła tytułu z Memoriału XXVII z ubiegłego roku i tym razem po czterech kolejkach zapewniła sobie obrnę tytułu w ostatnim meczu Wisła uległa Polonezowi SC NY i tym samym Polonez zajął 3 miejsce na 2 pozycji uplasowała się drużyna Michała Siwca Polonia Gwardia NY która przez cały turniej prezentowała się bardzo solidnie. Czwarte miejsce Stali na 5 ZPA i na 6 Belweder. Trzeba zauważyć że mecze były zacięte i padło kilka zaskakujących wyników.

Dziękujemy naszemu głównemu sonsorowi PSFCU którch przedstawicieli nie zabrakło na naszym turnieju. (http://www.zpkp.org)