KONTAKT   I   REKLAMA   I   O NAS   I   NEWSLETTER   I   PRENUMERATA
Piątek, 19 kwietnia, 2024   I   08:07:27 AM EST   I   Alfa, Leonii, Tytusa

Icon FC - Stal Mielec 1:6 w Clifton, NJ

20 czerwca, 2016

Mecz rozpoczął się kilka minut po godzinie 6PM a poprzedzony został odśpiewaniem Hymnów Polski i Stanów Zjednoczonych. Początek meczu to wzajemne badanie się bez stworzonych sytuacji bramkowych. (http://www.zpkp.org)

Z biegiem upływu czasu coraz więcej do powiedzenia mieli piłkarze z Polski dopingowani sporą grupą rodowitych Mielczan i ich sympatyków sympatykami czego efektem była pierwsza bramka. Icon w ciągu 4 minut doprowadził do wyrównania na 1:1 ale jeszcze szybsza była odpowiedz mielczan którzy potrzebowali dwóch minut do ponownego obięcia prowadzenia. Druga połowa meczu do dominacja pierwszoligowej drużyny z Polski która zdobyła 4 bramki a drugie tyle sobie wypracowała.Icon w drugiej połowie miał tylko jedną sytuacje bramkową. Kolejne mecze Stali Mielec w USA już w nabliższy czwartek z imienniczką z Nowego Jorku na Met Oval Stadium o 8PM a w sobote w New Britan (http://www.zpkp.org)

Bramki: 70' 84' Mateusz Cholewiak, 28' (k) Krystian Getinger, 34' Szymon Sobczak, 55' Paweł Oziębło, 79' Adrian Liberacki.

STAL Mielec:12. Tomasz Libera – 2. Sebastian Zalepa, 4. Robert Sulewski, 6.Piotr Marciniec, 7. Szymon Sobczak, 8. Jakub Żubrowski, 9.Mateusz Cholewiak, 10. Bartosz Nowak, 11. Michał Bierzało, 15. Tomasz Prejs, 17. Krystian Getiner oraz 25. Aleksander Sobczak, 88. Marek Kozioł, 13. Przemysław Lech, 18. Paweł Oziębło 16. Adrian Liberacki.

Publiczność: 500 Clifton Schools Stadium 450 Piaget Avenue, Clifton, NJ. USA